
Meer info over Alexandra199704
Ik wil een volwassen man, een man die niet alleen maar aan zijn eigen denkt, maar ook wat over heeft voor de vrouw. Een die goed is met zijn handen en mond ; ) Want het samen spannend hebben dat is wel waar ik voor ga. Alhoewel ik nog wel jong ben zullen de meeste denken dat ik in het normale leven ook wel mannen tegen kom. Maar niet de mannen die ik wil, ik zoek wat oudere mannen.Mannen met ervaring. Ik hou van de aandacht die ze mij geven.
Naam:
Alexandra199704
Leeftijd:
20 Jaar
Woonplaats:
Leeuwarden
Provincie:
Friesland
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Triootje:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder

Ikkijkuitnaar
24 Jaar · Almere · Flevoland
Jij bent een man die zelfverzekerd is maar toch ook aandacht kan geven aan de wat introvertere mensen. Jij walst niet over mensen heen, maar geeft hen de ruimte. Want als je vaak wat verder kijkt dan de oppervlakte, zijn er nog heel wat
Lekkere vrouw wil oudere opa

Annesan52
25 Jaar · Zeist · Utrecht
Ik heb het een keer met een man gedaan die ruim 10 jaar ouder was dan ik maar hij liet mij wel waanzinnig lekker klaar komen. Omdat ik het niet face to face aandurf om aan te pappen met een oudere man probeer ik het maar op deze manier. Ik wil
Hete milf wil leuke liefhebber
Xymandi
18 Jaar · Nunspeet · Gelderland
Voor mij is er nog zo veel te ontdekken op het gebied van de liefde en wil graag een wat oudere man leren kennen die me het nodige kan bijbrengen. Voel me sexy en hoop dat er genoeg mannen zijn waaruit ik een keuze kan maken.
Onervaren lolita wil aardige dater

Primera
23 Jaar · Haarlem · Noord-Holland
Ik ben enkel tevreden met het beste! En het beste is voor me: Een geile oudere man die mij wekelijks, minstens wekelijks, in vuur en vlam komt zetten om me dan te blussen!
Onervaren jongedame wil rijpere meneer

Carolien19
24 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Hoi even over mezelf, ik ben nogal druk zegt iedereen maar dat valt wel mee hoor. Ik val op oudere mannen, misschien is dat gek ik weet het niet. Mannen die zeker ouder zijn dan ik want daar val ik nou eenmaal op. Waarom dat weet ik ook niet.
Lekkere vrouw wil rijpe opa