
Meer info over DikVlees
Geiler dan mij bestaan ze bijna niet. Ik zeg bijna, want ja, heb geen ervaring met vrouwen. Behalve eens tijdens een trio. En toen was ik nog de geilste. Oh, en heb je gezien hoe oud ik ben? Er komt dus alleen maar meer geilheid bij. Lekker zou zijn als ik een wat oudere man zou treffen die me nog het een en ander kan bijleren, als dat mogelijk is? Wat denk je, zou ik nog iets bij moeten leren? Geilst, punt. En jij gaat me helpen. Een vrouw kan toch niet zo rond blijven lopen? Straks duik ik nog tussen iemands benen zo in de winkel ofzo... Je kunt zulke vreemde dingen bijna van me verwachten. Wil je ze van me verwachten?
Naam:
DikVlees
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Urk
Provincie:
Flevoland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Misschien
Triootje:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Met

Cinnepin
23 Jaar · Buggenhout · Oost-Vlaanderen
Man of jonge mag ouder zijn maakt mij niet uit gaat voor mij om de sex een oudere man kan mij wel wat bij leren dacht ik xxxxx. Man of jonge mag ouder zijn maakt mij niet uit gaat voor mij om de sex een oudere man kan mij wel wat bij leren dacht
Onervaren jongedame wil oudere liefhebber

Elina
21 Jaar · Bilthoven · Utrecht
Ik ben nog jong en zoek een man met ervaring Ik wil wel een keertje met een oudere man neuken. Wie gaat mij uitnodigen en mijn strakke kutje vullen.
Lieve studente wil aardige vent

Aurora63
23 Jaar · Hoogeveen · Drenthe
Beetje jong noemen ze me, voor wat mijn wensen zijn althans. Maar goed, ik vind dat je het op een oude fiets moet leren en dan kan ik jongens van mijn leeftijd weer wat bijbrengen? Want die kunnen er echt niks van hoor. Het is 2 minuten en
Hete jongedame wil leuke dater

Meghany
25 Jaar · Aarschot · Vlaams-Brabant
Je bent echt een wat oudere heer. ik bedoel nu dan niet rond de 25 of zo..Maar meer richting de 40 en ouder..Of vraag ik nu wat veel?? Yoh!! people.. Ik ben op zoek naar een lekkere wat oudere man niet echt een suger daddy maar wel iemand
Bloedmooie milf wil leuke liefhebber

DiepInYasmina
22 Jaar · Linkebeek · Vlaams-Brabant
Ik val maar met de deur in huis, want tijd is kostbaar en ik heb haast. De laatste heb ik een hele geile herinnering aan, alleen zijn vrouw was het er niet mee eens. Gelukkig heb ik een geil aandenken. Maar dat maakt wel dat de lat hoog ligt.
Kleine meid wil oude amateurs